Jesteś tutaj: Start / O nas / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zaproszenie

23 maja 2019
Przejdź do - ,,Postaw na pracę" aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami

,,Postaw na pracę" aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami

 

Fundacja Aktywizacja rozpoczęła rekrutację do projektu ,,Postaw na pracę" dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt ma na celu aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami, wsparcie zatrudnienia przez Trenerów pracy, Pośredników oraz Job Crafterów. Oferowane są uczestnikom płatne staże zawodowe i praktyki, Warsztaty Zarządzania Finansami, Aktywne metody poszukiwania pracy przy użyciu nowoczesnych technologi w tym tworzenie multimedialnych dokumentów aplikacyjnych.


 

 

13 maja 2019
Czytaj więcej o: ,,Postaw na pracę" aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami
Przejdź do - AKTYWNY SAMORZĄD DOFINANSOWANIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W 2019 ROKU

AKTYWNY SAMORZĄD DOFINANSOWANIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W 2019 ROKU

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie zaprasza osoby niepełnosprawne z terenu powiatu rzeszowskiego do składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu pn. Aktywny Samorząd.

10 maja 2019
Czytaj więcej o: AKTYWNY SAMORZĄD DOFINANSOWANIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W 2019 ROKU
Przejdź do - INFORMACJA

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, iż dzień 2 maja 2019 roku (czwartek) będzie dniem wolnym od pracy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie, w zamian dzień 11 maja 2019 roku (sobota) będzie dniem pracy.

30 kwietnia 2019

Życzenia Świąteczne

19 kwietnia 2019
Przejdź do - „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” - Informacja z realizacji projektu w 2018 roku

„Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” - Informacja z realizacji projektu w 2018 roku

W 2018 roku pracownicy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górnie realizowali szereg działań o charakterze profilaktycznym, edukacyjnym oraz promocyjnym skierowanych do mieszkańców Powiatu Rzeszowskiego. Były to miedzy innymi spotkania grupy wsparcia „Orchidea”, zajęcia profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych lecz największym przedsięwzięciem była realizacja działań projektu pt. „Od przedszkola do seniora – projekt łączący pokolenia” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

18 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” - Informacja z realizacji projektu w 2018 roku
Przejdź do - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIACH  GRUPY WSPARCIA „ORCHIDEA”

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIACH GRUPY WSPARCIA „ORCHIDEA”

Grupa powstała w 2011 roku z inicjatywy pracowników Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górnie, którzy byli głęboko przekonani o potrzebie utworzenia takiej formy wsparcia dla osób uwikłanych w problem przemocy domowej bądź nią zagrożonych, które wykazują dużą potrzebę wymiany doświadczeń oraz podzielenia się swoimi problemami z innymi osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji życiowej.

8 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIACH GRUPY WSPARCIA „ORCHIDEA”
Przejdź do - Spotkanie z jednostkami pomocy społecznej i instytucjonalnej pieczy zastępczej

Spotkanie z jednostkami pomocy społecznej i instytucjonalnej pieczy zastępczej

W dniu 5 marca 2019r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek pomocy społecznej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z terenu powiatu rzeszowskiego, tj. ośrodków pomocy społecznej, domów pomocy społecznej oraz placówek opiekuńczo – wychowawczych. Spotkanie miało charakter informacyjno-szkoleniowy w kontekście realizacji wspólnych zadań.

11 marca 2019
Czytaj więcej o: Spotkanie z jednostkami pomocy społecznej i instytucjonalnej pieczy zastępczej
Przejdź do - Zgłoś się do projektu: „Sukces jest kobietą!”

Zgłoś się do projektu: „Sukces jest kobietą!”

 

Rozpoczęła się realizację projektu "Sukces jest kobietą!", który jest dedykowany dla kobiet od 30-go roku życia, bezrobotnych, biernych zawodowo zamieszkujących na terenie województwa podkarpackiego. Projekt dotyczy szkoleń zawodowych oraz 5-miesięcznych staży. Pisma z szerszym zakresem informacji znajdują się w rozwinięciu tego artykułu.

 

8 marca 2019

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie
Data utworzenia:2015-06-26
Data publikacji:2015-06-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:13069