Przekaż darowiznę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

W realizacji wszystkich inicjatyw podejmowanych dla dzieci i osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, wkładamy własne siły i zaangażowanie. Ze względu jednak na nasze ograniczone możliwości liczymy na Państwa wsparcie. Wierzymy, że oprócz satysfakcji będzie to wspaniały przykład ludzkiej dobroci i społecznego wsparcia.

  1. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych planuje ślub, zamiast kwiatów możecie zbierać zabawki, przybory plastyczne i książki dla dzieci. Będą one wspaniałą niespodzianką dla każdego obdarowanego dziecka.
  2. Możesz spełniać marzenia dzieci przekazując dla nich zakupione przez siebie zabawki, przybory plastyczne, gry planszowe i edukacyjne, książki lub inne drobne akcesoria.
  3. Jeśli Twoje możliwości finansowe na to pozwalają, możesz przekazać na rzecz dzieci większą liczbę paczek - upominków, które rozdajemy dzieciom z okazji świąt.
  4. Możesz także zaproponować inną bezgotówkową formę wsparcia.

 

Darczyńców poszukujemy wśród:

  • osób prywatnych,
  • firm, które chciałyby przekazać dla dzieci potrzebne rzeczy lub wesprzeć realizowane dla nich zajęcia lub imprezy okolicznościowe,
  • producentów i dystrybutorów przyborów plastycznych, edukacyjnych oraz książek.

 

Każdy może pomóc. Liczy się nawet najdrobniejszy gest.

 

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany taką formą wsparcia, prosimy o kontakt z dyrektorem PCPR w Rzeszowie, pod numerem tel. (17) 859 - 48 - 23 wew. 8 lub 519 - 585 - 388.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: